Sie verwenden eine veraltete Browserversion. Bitte verwenden Sie eine unterstütze Versiondamit Sie MSN optimal nutzen können.

Ttb Aile Hekimliği Kolu Sekreteri Dr. Sibel Uyan: "Sağlıkta Şiddete Karşı Önlem Almak 6331 Sayılı Yasa Gereği Hükümetin Sorumluluğundadır"

Samsun Tabip Odası Aile Hekimliğinin ev sahipliğinde bir araya gelen TTB Merkez Konsey üyeleri ve TTB Aile Hekimliği kolu Karadeniz Bölge toplantısı yapıldı. TTB Aile Hekimliği Kolu sekreteri Dr. Sibel Uyan, “Sağlıkta şiddet son bulsun demekten bıktık ama yine de sorumlu olanlara soruyoruz, tüm kamuoyuna ve yönetenlere hatırlatıyoruz ki sağlıkta şiddete karşı önlem almak 6331 sayılı yasa gereği işverenin yani hükümetin sorumluluğundadır” dedi. uyan, “Şiddet anında ve sonrasında meslektaşlarımıza ve TTB yetkililerine bildirim gideceği, acil durum butonu yerine geçen cep telefonu uygulaması planlıyoruz” diye konuştu. MEHMET REBİİ ÖZDEMİR Samsun Tabip Odası Aile Hekimliğinin ev sahipliğinde bir araya gelen TTB Merkez Konsey üyeleri ve TTB Aile Hekimliği kolu Karadeniz Bölge toplantısı yapıldı. TTB Aile Hekimliği Kolu sekreteri Dr. Haber hbrlr1.com/cwibfyiakfkckl

NÄCHSTES

NÄCHSTES

Mehr von Dailymotion

image beaconimage beaconimage beacon