Sie verwenden eine veraltete Browserversion. Bitte verwenden Sie eine unterstütze Versiondamit Sie MSN optimal nutzen können.

Faik Öztrak: "Türlü Bahaneler Uyduruyor. Erdoğan, Sorumluluklarından Kaçmaya Çalışsa da Sorumluluklarından Kaçmanın Sonuçlarından Kaçamaz"

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, “Deprem bölgesindeki her ilin, hatta her ilçenin ihtiyaçları farklı. Beyin cerrahı titizliğiyle bir planlama yapmak lazım. Ama sarayın kibirlisinin, böyle bir kapasitesi yok. Onun tek derdi var; bol bol ihale yapıp, törenle, seyyar temeller atmak. Sosyete pazarı çığırtkanı edasıyla, beton pazarlamak. Bu ülkeyi 21 yıldır yönettiklerini iddia edenler, sebebi oldukları 50 bin can kaybının, sorumluluğundan asla kaçamaz ama sarayın kibirlisi, fütursuzca sorumluluktan kaçmaya çalışıyor. Dün yine çıkmış, türlü bahaneler uyduruyor. Neymiş? ‘Tabiatın kendi işleyişine saygılı bir hayat nizamı kurmazsanız, bir gün gelir tabiat hakkı olanı alır götürür. Atalarımız çok güzel söylemiş; 'Dere yatağında akar.' Depreme dayanıksız bina yaparsanız, ilk büyük sallantıda yıkılır. hbrlr1.com/cwbfddifkfkckl

NÄCHSTES

NÄCHSTES

Mehr von Dailymotion

Mehr von Dailymotion

image beaconimage beaconimage beacon