Sie verwenden eine veraltete Browserversion. Bitte verwenden Sie eine unterstütze Versiondamit Sie MSN optimal nutzen können.

Bakan Kurum: "Konya'mıza tam 11 bin 390 konutluk ev yapmaya hazır arsamızı da ilk etapta hemşerilerimizin hizmetine sunuyoruz"

Bakan Kurum: "Konya'mıza tam 11 bin 390 konutluk ev yapmaya hazır arsamızı da ilk etapta hemşerilerimizin hizmetine sunuyoruz" Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Atatürk Havalimanı Fuar alanında düzenlenen Konya Tanıtım Günlerinde yaptığı konuşmada, "Konya'mıza tam 11... Bakan Kurum: "Konya'mıza tam 11 bin 390 konutluk ev yapmaya hazır arsamızı da ilk etapta hemşerilerimizin hizmetine sunuyoruz" İSTANBUL - Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Atatürk Havalimanı Fuar alanında düzenlenen Konya Tanıtım Günlerinde yaptığı konuşmada, "Konya'mıza tam 11 bin 390 konutluk ev yapmaya hazır arsamızı da ilk etapta hemşerilerimizin hizmetine sunuyoruz" dedi. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Atatürk Havalimanı Fuar alanında bu yıl 7'ncisi düzenlenen Konya Tanıtım Günleri etkinliğinin açılış programına katıldı. https://www.haberler.com/politika/bakan-kurum-konya-miza-tam-11-bin-390-konutluk-ev-15320710-haberi/

NÄCHSTES

NÄCHSTES

Mehr von Dailymotion

Mehr von Dailymotion

image beaconimage beaconimage beacon