Sie verwenden eine veraltete Browserversion. Bitte verwenden Sie eine unterstütze Versiondamit Sie MSN optimal nutzen können.

Umman'da halk, Türkiye'deki seçimleri yakından takip ediyorUmmanlı vatandaş: "Umman halkı olarak Recep Tayyip Erdoğan'ı çok seviyoruz"

- Umman'da halk, Türkiye'deki seçimleri yakından takip ediyor Ummanlı vatandaş: "Umman halkı olarak Recep Tayyip Erdoğan'ı çok seviyoruz" Türkiye'de yapılacak seçimleri yakından takip eden Umman halkı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı çok sevdiklerini ve seçimi kazanmasını istediklerini... - Umman'da halk, Türkiye'deki seçimleri yakından takip ediyor Ummanlı vatandaş: "Umman halkı olarak Recep Tayyip Erdoğan'ı çok seviyoruz" MUSKAT - Türkiye'de yapılacak seçimleri yakından takip eden Umman halkı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı çok sevdiklerini ve seçimi kazanmasını istediklerini dile getirdi. Türkiye'de yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerine sayılı günler kaldı. Türkiye'de seçim maratonu başlarken siyasi partilerin Cumhurbaşkanı adayları ve seçime ilişkin tüm gelişmeler Avrupa ve Orta Doğu'da da yakından takip ediliyor. Haber hbrlr1.com/cwbcdlawkfkckl

NÄCHSTES

NÄCHSTES

Mehr von Dailymotion

Mehr von Dailymotion

image beaconimage beaconimage beacon